13-15 Temmuz Kalkan - Kaş Tekne Konaklamalı Turumuz

Tem
13
Tem/13 20:00 - Tem/15 20:00
Kalkan, Kaş / Antalya

15 Temmuz resmi tatili bu sene Pazartesi gününe geliyor, Aqua Blue Dive olarak 3 günlük tatil fırsatını çok özel bir turla değerlendiriyoruz.

Aqua Blue Dive Kaş Kalkan Turu (Anemon Dalış Teknesi)

Bu turumuzda bir çok dalış profesyonelinin Türkiye'nin en iyi dalış noktaları arasında gösterdiği Kalkandaki Sakarya resifi ve Panaroma resifi, Kaştaki Flying Fish, Tünel, Karides Mağarası, Kanyon ve günlük turlarda gidilemeyen Gürmenli adası gibi çok özel noktalara dalışlar yapacağız.

 

Teknemiz sıcak / soğuk duşları, WC ve kabinleri, kendi içindeki mutfağı, geniş ve rahat üst güvertesi ile konaklama için oldukça rahat bir tekne. Her sene düzenlediğimiz turlarda katılan her misafirimizin (Non diver larda dahil), yeniden gelmek istediği bir dalış turu oldu. Yalnızca dalışlar değil, dalış sonrası güverte sohbetleri, Hasan kaptanın bitmek bilmeyen  Barbekü servisi ile dolud dolu akşam yemeği ile muhteşem bir tur bizi bekler.

 

Bu turda tam gün teknedeyiz dalış arası sıkıştırılmış bir programımız yok, dalış dışında güneşlenmek ve denize girmek içinde tüm gün bol bol fırsatımız olacak, mutlaka değerlendirin .

 

 

12 Temmuz Cuma Saat 20:00 Bostancıdan hareketle turumuza başlayacağız.
 

13 Temmuz Cumartesi Sabahı 08:00 - 09:00 saatlerinde Kalkandan teknemize biniyoruz. Teknemizde açık büfe kahvaltı sonrası Sakarya Resifinde dalışlara başlıyoruz. Turumuzun ilk gününde Kalkan bölgesinde dalacağız. Hedef noktalarımız Sakarya Resifi (Duchess of York), Panaroma, Madalyon Resifleri.

 

13 Temmuz Gece dalışı noktası Gürmenli Adası : Gece dalışı (isteğe bağlı) sonrası açık büfe ve Hasan Kaptanın elinden meşhur barbekü ile akşam yemeğimizi alıyoruz.

 

14 Temmuz Pazar Erken dalışı (06:00 - 06:30) ile güne başlıyoruz. Akıntı ve hava durumuna bağlı olarak hedef noktamız Kaş'ın en güzel noktalarından olan Uçan Balık Bankosu (Flying Fish). İlk dalış sonraso açık büfe kahvaltı yapıyoruz. 2. Dalış noktamız genelde Deve Taşı (Camel Reef) oluyor Şaziye bizi bekler. Öğle yemeğimiz teknede 3. Dalışımız yine bir Kaş klasiği olan Kanyon ve Dimitri batığı. Gecer dalışı ve konaklama için manzeresı ve konumu muhteşem olan Fener bölgesinde olacağız. Gece dalışı (isteğe bağlı) sonrası açık büfe ve Hasan kaptanın elinden meşhur barbekü ile akşam yemeğimizi alıyoruz.

 

15 Temmuz Pazartesi Erken dalış (06:00 - 06:30) ile güne başlıyoruz. Akıntı ve hava durumuna bağlı olarak hedef noktamız Kaş'ın en güzel noktalarından olan Karides Mağarası. İlk dalış sonrası açık büfe kahvaltı yapıyoruz. 2. Dalış noktamız Tünel bölgesi. 2. dalışla birlikte turun dalışlarını bitirmiş oluyoruz. Dönüş yoluna koyuluyoruz. Dönüş yolumuz 11 - 12 saat sürüyor. 22:00 - 23:00 saatlerinde İstanbul da olmayı planlıyoruz.

 

Ücret Dalıcı 1.250 TL   Dalmayan Misafir : 800 TL

 

Fiyata Dahil Olanlar : 

Belirtilen zaman ve noktalardan özel aracımızla İstanbul - Kalkan, Kaş - İstanbul transferleri.

2 gece 3 gün Tekne konaklama

6 gün içi dalışı ve 2 sabah dalışı

Dalışlarda kullanılacak tüm ekipman.

3 Sabah kahvaltısı, 3 öğle yemeği, 2 akşam Barbekü açık büfe akşam yemeği

Dalışlarda eğitmenlerimiz tarafından çekilecek fotoğraf ve videolar katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

 

Fiyata Dahil Olmayanlar:

Tüm kahvaltılarda, yemeklerde ve gün içerisinde alınan içecekler.

Gece dalışı, 100 TL tek dalış olarak ücretlendirilir.

Deneme dalışları.

Dalışlar günlük planda belirtilen saatlerde, planlanan gruplarla yapılacaktır. Planlanan dalış saati başka bir dalış değerlendirilemez.

 

*** Belirtilen noktalar ön planlanmış noktalardır. Tur uzun mesafeli bir tur olduğu için hava ve deniz durumuna bağlı olarak değişiklik yapmak kaptan kararına bağlı olacaktır.

İletişim

Levent Peker (0 532 287 6705)